Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent Biznesi, Vasil Shanto

€ 300 months
,
Vendos tek te preferuatrat
241

Pershkrimi

  • Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto.
  • Sipërfaqja e biznesit 44 m2.
  • Kati i dytë
  • Ambjent open space.
  • Një tuaket.

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39225
Çmimi: € 300 months
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Dhene me qera
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat