Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent Biznesi Rr.Mine Peza

€ 650 months
,
Vendos tek te preferuatrat
76

Pershkrimi

Jepet me qira Ambjent Biznesi
🏡 Kati 0
📏Sipërfaqja e ambjentit 200m2 verandë dhe 100m2 siperfaqe e brendshme .
Ambjenti mund të jipet me qira për, lavazh, servis makinash etj.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39127
Çmimi: € 650 months
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat