Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Vasil Shanto

€ 1.400
,
Vendos tek te preferuatrat
185

Pershkrimi

 • Jepet me qera ambient Vasil Shanto
 • Kati 2
 • Sipërfaqe prej 200 m2, momentalisht apartament banimi.
 • Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, call center, hotel, etj.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37806
Çmimi: € 1.400
Permasa e Prones: 200,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 4
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
€ 70.000
Ambient tregtar tek Oxhaku. Ambienti është i organizuar në një kat. Sipërfaqja totale e ambientit është 45 m2. Ambi [me shume]
I ri ne treg
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat