Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Autostrada Tirane-Durres

€ 2.600
,
Vendos tek te preferuatrat
691

Pershkrimi

Category: Ambient Tregtare
Address: Autostrada Tirane – Durres, Sukth.
Godine 3-kate
Surface: 600m2
Jepet me qera nje godine 3 kateshe ne autostraden Tirane-Durres prane Sukthit.Godina eshte e pozicionuar ne buze te autostrades dhe eshte e aksesueshme nga rruga kryesore.Kjo gpodine eshte e perbere nga dy kate secili pre 200 m2 dhe nje kat nentok me nje siperfaqe prej 200m2.Cdo kate eshte i perbere nga dy tualete dhe ka nje ndricim natyral si rrjedhoje e fasedes se xhamit qe eshte perdorur,godina ne katin e saj nentoke ofron magazinim dhe parkim dhe eshte i pershtatshem per cfaredolloj biznesi.
2600€/muaj

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 19030
Çmimi: € 2.600
Permasa e Prones: 600,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat