Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtare  Autostrada Tirane Durres.

€ 1.500.000

Pershkrimi

  • Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres.
  • 3 kate ndertim
  • siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi 1200 m2 me hipoteke dhe restoranti 680m² nga te cilat 370ndertimi me hipoteke.
  • 📞 +355686511111
Id e Prones: 37848
Çmimi: € 1.500.000
Permasa e Prones: 1 685,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat