Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Bllok

€ 556.800
,
Vendos tek te preferuatrat
408

Pershkrimi

Shitet ambient ndodhet në  Rrugen Sami Frasheri prane gjimnazit Petro Nini.
Ambjenti eshte 174 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim.
Momentalisht eshte me biznes te ngritur Call Center dhe ndodhet ne zone te aksesueshme dhe te preferueshme per biznes.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30124
Çmimi: € 556.800
Permasa e Prones: 174,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 280.000
Shitet Ambient tregtar Rr. Durresit Ambienti është i organizuar në 2 kate Sipërfaqja totale e ambientit është 150 m [me shume]
I ri ne treg
€ 174.200
Shitet ambient tregtar, Frosina Plaku 🏡 Kati 0 pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 67 m2. 🛋 Open space me [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
€ 70.000
Ambient tregtar tek Oxhaku. Ambienti është i organizuar në një kat. Sipërfaqja totale e ambientit është 45 m2. Ambi [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat