Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Vlore

€ 545.500
Vendos tek te preferuatrat
195

Pershkrimi

Shitet ambient pranë Rruges Transballkanike Vlore lagja 24 maji .
Ambienti është e ndërtuar në 2 kate. Kati i pare disponon nje siperfaqe prej 415 m2 ndersa kati 2 disponon nje siperfaqe prej 425 m2 dhe eshte i paisur me mjete fasonerije me nje kapacitet prej 50 punojesish.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34465
Çmimi: € 545.500
Permasa e Prones: 840,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat