Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Durres

€ 7.500 /muaj
Vendos tek te preferuatrat
279

Pershkrimi

Jepet me qera qendër biznesi në Durrës, Rruga Marcelo Mastrojani.
Qendra ka 2 kate Sherbim dhe 1 kat nentoke ,e gjithë ndërtesa ka një sipërfaqe totale prej 3600 m2.
Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar ne zemer te Durrësit.
Shume pozicjon strategjik per showroom, hidrosanitare, elektrike, ndertimi, pjese kembimi makinash, fasoneri, depo farmaceutike , laborator mjekesor, qender per gjuhe te huaja pasi ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme dhe vend per ashensor eshte e gjitha fasade xhami dhe lartesi 4.5 m, e pershtatshme per cdo lloj biznesi ne varesi te kerkeses.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29003
Çmimi: € 7.500 /muaj
Permasa e Prones: 3 600,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat