Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Yzberisht

€ 400 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
31

Pershkrimi

 • Jepet me qira ambient tregtar Yzberisht
 • Kati 0 teknik
 • Siperfaqe 97 m2
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36636
Çmimi: € 400 /muaj
Permasa e Prones: 97,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Unaza e Re Kati 0 teknik Siperfaqe 40m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /Muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga Karl Gega. Kati 1 teknik Siperfaqe 43 m2 Për më shumë informacion apo një vizit [me shume]
I ri ne treg
€ 1.100 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga 4 Deshmoret . Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe disponon sipërfaqe 163 m [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat