Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Tirana Garden Building

€ 473.900
,
Vendos tek te preferuatrat
73

Pershkrimi

Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori.
Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe prej 135.4 m2.
Zona ku ndodhet ofron mundësi për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38385
Çmimi: € 473.900
Permasa e Prones: 135,40 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 130.000
Shitet Ambient Biznesi ne zonen e Babrru prane rruges se arbrit . 🏡 Mundesi ndertimi deri ne 5 kate 📏Sipërfaqja e [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Ambient tregtar tek Ali Demi. Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. Sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar 21 Dhjetori. Kati 2. Pozicion strategjik Sipërfaqe 40 m2. Me hipoteke Për [me shume]
€ 422.300
Shitet ambient tregtar Ali Demi. Kati 0. Lokacion perfekt per Bar Kafe ose Restorant, super market etj Sipërfaqe 20 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat