click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Rruga Mine Peza

€ 350.000
,
Vendos tek te preferuatrat
120

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza.
Disponon siperfaqe 130 m2.
Kati 0.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.
Aktualisht i dhene me qira ne vleren 1000 €

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37190
Çmimi: € 350.000
Permasa e Prones: 130,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 210.000
Ambient tregtar tek Ali Demi. Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. Sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar 21 Dhjetori. Kati 2. Pozicion strategjik Sipërfaqe 40 m2. Me hipoteke Për [me shume]
€ 422.300
Shitet ambient tregtar Ali Demi. Kati 0. Lokacion perfekt per Bar Kafe ose Restorant, super market etj Sipërfaqe 20 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat