click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga Fortuzi

€ 400
,
Vendos tek te preferuatrat
54
Okazion

Pershkrimi

  • Jepet me qira ambient tregtare buze rruges Fortuzi
  • Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare,
  • Ambienti ka nje siperfaqe 55m2, fasade xhami akses ne rruge kryesore
  • Jepet me qira 400eu/muaj
  • I investuar me punime cilesore, hidrosanitare te reja, dere xhami dhe grila qe amortizojne zhurmat.
  • Vendndodhja e ambientit e favorizon per zhvillimin e tipologjive te ndryshme biznesi si: zyra kontabilititeti ose noteriale, klinika dentare, zyra avokatie etj.
  • Akses ne rrugen e Durresit shum prane Ministrise se Arsimit dhe Gjykates Administrative te Apelit

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: +355 68 65 11111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39917
Çmimi: € 400
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 400
Ambient Tregtar me qira, prane rruges se Kosovareve Jepet me qira ambient tregtar buze rruges, kryqezimi i rruges & [me shume]
€ 550 /month
Jepet me qira ambient tregtare prane Lulishte 1-Majit ne Vasil Shanto. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat