Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga Elbasanit

€ 131.750
,
Vendos tek te preferuatrat
183

Pershkrimi

Shitet ambient ne Rrugen e Elbasanit perballe terminalit te autobuzave.
Informacion mbi ambientin: buzë rruge, kati i 1, sipërfaqja e ambientit: 85 m2,  1 tualet, fasadë xhami, me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ambienti është i përshtatshëm për dyqan, zyra, klinikë dentare, farmaci,  mundesi shumë e mirë investimi.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34790
Çmimi: € 131.750
Permasa e Prones: 85,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500.000
Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi [me shume]
€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat