Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Rruga e Kavajes

€ 830
,
Vendos tek te preferuatrat
124

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Kavajes, prane spitalit Amerikan 3.
Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe disponon sipërfaqe 339 m2.
Ambienti ka punime cilësore dhe investohet ne momentin e qiradhenies ose shities.
Zona është e favorshme për zhvillimin e çdo tipologjie biznesi.

I pershtatshem per call center, fasoneri, magazine, ambient tregtar, klinike private, zyra te ndryshme etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35473
Çmimi: € 830
Permasa e Prones: 339,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat