Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret

€ 1.100 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
127

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tregtar Rruga 4 Deshmoret .
Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe disponon sipërfaqe 163 m2.
Ambienti ka punime cilësore dhe është i investruar.
Zona është e favorshme për zhvillimin e çdo tipologjie biznesi.

Cmimi shitjes: 320.000 euro

Cmimi qerase: 1100 euro/muaj

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36007
Çmimi: € 1.100 /muaj
Permasa e Prones: 163,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /muaj
Ambient zyrash Rruga e Elbasanit. Kati 1 banim  2 dhoma gjumi,  tualeti dhe 2 ballkone, e arreduar si zyre. Sipërfa [me shume]
I ri ne treg
€ 1.400
Jepet me qera ambient Vasil Shanto Kati 2 Sipërfaqe prej 200 m2, momentalisht apartament banimi. Ambienti eshte i p [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500
Jepet me qera ambient tregtar Rruga Ismail Qemali Bllok. Kati 0 Sipërfaqe prej 200 m2, mundesi organizimi te hapsir [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat