Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga 4 Deshmoret

€ 65.000
Vendos tek te preferuatrat
19

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret
Kati 0 teknik
Siperfaqe 26.58 m2
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36962
Çmimi: € 65.000
Permasa e Prones: 26,58 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]
I ri ne treg
€ 650.000
Ambient Tregtar, Rruga Myslym Keta Siperfaqe 1100 m2 Shitet sebashku me aktivitetin e punes si sallameri ku perfshi [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat