click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark

€ 1.500
,
Vendos tek te preferuatrat
328

Pershkrimi

 • Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark.
 • Jepet me qira 1500euro/muaj
 • Shitet 30.000.000 lek
 • Ambienti është i organizuar në një kat.
 • Sipërfaqja totale e ambientit është 230 m2.
 • Ambienti është i investuar me punime cilësore.
 • Objekti disponon dokumentacion të rregullt.
 • Zona shume e kerkuar.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

  📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39412
Çmimi: € 1.500
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
Rezervuar
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]
Dhene me qera
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat