click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar , Rr. Durresit

€ 280.000
,
Vendos tek te preferuatrat
32

Pershkrimi

Shitet Ambient tregtar Rr. Durresit
Ambienti është i organizuar në 2 kate
Sipërfaqja totale e ambientit është 150 m2.
Ambienti është i investuar me punime cilësore me 2 WC brenda.
Sëbashku me ambientin shitet edhe biznesi.
Pajisjet janë në gjendje shumë të mirë,
Ambienti ofron mundësinë për tipologji biznesi si: qender masazhi , manikyr-pedykyr, qender estetike .
Zona ku ndodhet ambienti eshte nje zonat me te zhvilluara te momentit, 10 min larg qendres dhe e aksesushme me te gjitha rruget te cilat lidhen me pikat kyce te qytetit.
Atualisht ne gjendje pune, me klientele te ngritur prej shume vitesh .
Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40037
Çmimi: € 280.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 174.200
Shitet ambient tregtar, Frosina Plaku 🏡 Kati 0 pallati të ri 📏 Sipërfaqja e ambientit është 67 m2. 🛋 Open space me [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
€ 70.000
Ambient tregtar tek Oxhaku. Ambienti është i organizuar në një kat. Sipërfaqja totale e ambientit është 45 m2. Ambi [me shume]
I ri ne treg
€ 112.000
Ambient tregtar tek Myslym Shyri. Ambienti është i organizuar në një kate. Sipërfaqja totale e ambientit është 32 m [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat