Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Myslym Shyri

€ 290 /month
in
Vendos tek te preferuatrat
167

Pershkrimi

  • Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri.
  • 23 m2
  • Buze rruge kryesore.
  • I investuar me parket dhe punime cilesore.
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36803
Çmimi: € 290 /month
Permasa e Prones: 23,00 m2
Dhoma: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat