Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Liqeni Thate

€ 400.000
in
Vendos tek te preferuatrat
217

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar Liqeni Thate.
Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe ka nje sipërfaqe prej 200 m2.

Organizimi open space, 1 ballkon, 3 tualete,
Zona është e favorshme për zhvillimin e çdo tipologjie biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35604
Çmimi: € 400.000
Permasa e Prones: 200,00 m2
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat