Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Komuna Parisit

€ 2.500 months
,
Vendos tek te preferuatrat
15

Pershkrimi

 • Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima .
 • Kati 1 dhe i 2
 • 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo dhome, totalisht e mobiluar si qender spa.
 • Eshte i pershtatshem per,laborator analizash,klinike dentare,qender mjeksore.
 • Sipërfaqe 400 m2.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38978
Çmimi: € 2.500 months
Permasa e Prones: 400,00 m2
Dhoma: 10
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
Palester
ballkon
recepsion

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Ambient zyrash Rruga e Elbasanit. Kati 1 banim  2 dhoma gjumi,  tualeti dhe 2 ballkone, e arreduar si zyre. Sipërfa [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat