Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Fier

€ 110.000
Vendos tek te preferuatrat
301

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar në qender ne Fier.
Ambienti disponon sipërfaqe totale 140 m2, prej së cilës 104 m2 është sipërfaqe e brendshme.
Zona ku ndodhet ofron mundësi për zhvillimin e tipologjive të ndryshme.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 110.000 ID: 34883

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34883
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 140,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 950.000
Shitet ambient tregtar tek Unaza në Fier, në një pozicion shumë strategjik. Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane n [me shume]
€ 1.740.000
Shitet ose jepet me qera objekt biznesi ne Fier buze rruge kryesore. Objekti eshte i ndertuar sipas te gjitha kusht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat