Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Bulevardi Gjergj Fishta

€ 197.000
,
Vendos tek te preferuatrat
335

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar prane Blv. ‘Gjergj Fishta’, tek rruga Nikolla Jorgo.
Ambienti ndodhet në katin e 1 dhe ka një sipërfaqe prej 70.38 m2.
Ambienti është i investuar me sistem kamerash, qepen të brendshëm dhe kondicioner cilësor, planimetria është e rregullt.
Zona ku ndodhet e favorizon për zhvillimin e tipologjive të ndryshme të biznesit.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 35065
Çmimi: € 197.000
Permasa e Prones: 70,38 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
€ 422.300
Shitet ambient tregtar Ali Demi. Kati 0. Lokacion perfekt per Bar Kafe ose Restorant, super market etj Sipërfaqe 20 [me shume]
€ 211.000
Shitet ambient tregtar ne qendren tregtare ETC,  Bulevardi Bajram Curri . Disponon nje siperfaqja totale prej 51 m2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat