Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Bulevardi Bajram Curri

€ 211.000
,
Vendos tek te preferuatrat
462

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar ne qendren tregtare ETC,  Bulevardi Bajram Curri .
Disponon nje siperfaqja totale prej 51 m2 dhe ndodhet ne katin 2.
Ambjenti eshte i investuar dhe  i dhene me qira 700€/muaj, hipoteke.
Zone shume e favorshme per frekuentimin e qendres tregtare pasi ndodhet ne qender te qytetit, ka aksesueshme dhe facilitetet e nevojshme.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35693
Çmimi: € 211.000
Permasa e Prones: 51,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
€ 422.300
Shitet ambient tregtar Ali Demi. Kati 0. Lokacion perfekt per Bar Kafe ose Restorant, super market etj Sipërfaqe 20 [me shume]
I ri ne treg
€ 197.000
Shitet ambient tregtar prane Blv. ‘Gjergj Fishta’, tek rruga Nikolla Jorgo. Ambienti ndodhet në katin e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat