Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Komuna e Parisit

€ 465.000
,
Vendos tek te preferuatrat
104

Pershkrimi

Shitet restorant në stadiumin “Selman Stermasi” pranë Komunës së Parisit.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 125 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ambienti është i investuar me punime cilësore, ka kubaturë të rregullt dhe ka 2 dalje.
Zona ku ndodhet ofron mundësi për zhvillim të tipologjive të ndryshme biznesi.
Momentalisht funksionon si restorant.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33817
Çmimi: € 465.000
Permasa e Prones: 125,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat