Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Kinostudio

€ 3.500 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
186

Pershkrimi

 Jepet me qera godine 5 kateshe ne zonen e Kinostudios.
Informacion: Siperfaqe totale 2500 m2, kati i pare 420 m2, katet e tjera 520 m2.
Godina eshte e gatshme per tu shfrytezuar, ndarjet e brendshme jane lene te pa perfunduara qe te pershtaten sipas kerkeses se qeramarresit.
Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme pasi ndodhet ne nje zone ku eshte projektuar te kaloje unaza e madhe e Tiranes.
Bashke me objektin jepet edhe nje siperfaqe toke qe mund te shfrytezohet si hapsire parkimi ose gjelberim.
Godina eshte e pershtatshme per nje ser zhvillimi aktivitetesh
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34266
Çmimi: € 3.500 /muaj
Permasa e Prones: 2 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat