click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Vasil Shanto

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
225
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 dhe dyqan ne katin 0 te nje pallati ekzistues ne zonen Vasil Shanto.
Siperfaqja totale e kesaj prone eshte 128.3 m2. Dyqani eshte i pershtatshem per cfaredolloj biznesi.
Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27097
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 128,30 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 135.000
Shitet ambient tregtar zonen e Xhamllikut, Rruga Xhanfize Keko. Disponon nje siperfaqja totale prej 52 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 211.000
Shitet ambient tregtar ne qendren tregtare ETC,  Bulevardi Bajram Curri . Disponon nje siperfaqja totale prej 51 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet ambient tregtar Liqeni Thate. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe ka nje sipërfaqe prej 200 m2. Organiz [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet ambient tregtar tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 26 m2. Disponon doku [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat