Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Elbasan

€ 390.000
,
Vendos tek te preferuatrat
300

Pershkrimi

Shitet ambient tek Rruga e Elbasanit.
Ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2.
Ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete.
Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ambienti aktualisht funksionon si palestër, sëbashku me ambientin shitet edhe biznesi.
Pajisjet janë në gjendje shumë të mirë, palestra ka klientelë të ngritur prej disa vitesh.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27069
Çmimi: € 390.000
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500.000
Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi [me shume]
€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat