Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Autostrada Tirane-Durres

€ 4.000 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
868

Pershkrimi

Jepet me qera nje godine 2 kateshe ne autostraden Tirane-Durres .Godina eshte e pozicionuar ne buze te autostrades dhe eshte e aksesueshme nga rruga kryesore.Kjo gpodine eshte e perbere nga dy kate secili pre 1000 m2 .Cdo kate eshte i perbere nga dy tualete dhe ka nje ndricim natyral si rrjedhoje e fasedes se xhamit qe eshte perdorur gjithashtu kjo godine ofron nje ashensor industrial dhe parkim personal

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 19014
Çmimi: € 4.000 /muaj
Permasa e Prones: 2 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Rezervuar
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]
Dhene me qera
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat