Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Brryli

€ 2.200 /m2
,
Vendos tek te preferuatrat
567

Pershkrimi

Shitet ose jepet me qera ambient tregtar me zonen e Brrylit 50 m nga kryqezimi i Brrylit me Lanen.
Ambienti disponon nje siperfaqe te brendshme prej 114 m2 dhe siperfaqe totale 70 m2.
Ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne Tirane.
E pershtatshme per bar restorant, market, dyqan, etj.
Cmimi i shitjes 2200 euro/m2
Cmimi i qerase 1000 euro/muaj
Ambienti ka mundesi ndarjeje ne 2 pjese pasi eshte i ndare ne dy certifikata perkatesisht 43 m2 dhe 97 m2.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25844
Çmimi: € 2.200 /m2
Permasa e Prones: 210,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat