Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar

€ 800 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
198

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tregtar në Bllok.
Ambienti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri.
Organizohet nga një koridor i cili bën shpërndarjen, 4 dhoma dhe 5 tualete.
Ambienti ka punime cilësore dhe është i investruar me parket dhe letër murale.
I përshtatshëm për zyra por dhe tipologji të tjera biznesi sepse zona është e favorshme.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34119
Çmimi: € 800 /month
Permasa e Prones: 140,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat