Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga e Barrikadave

€ 1.250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
131

Pershkrimi

Ambienti ndodhet tek ‘Turdiu Center’ në Rrugën e Barrikadave.
Disponon sipërfaqe totale prej 540 m2, akses në 2 dalje dhe ndodhet në katin 0.
Qendra Turdiu sapo ka hapur dyert për të gjithë bizneset, një nga ndërtesat më luksoze të Tiranës ofron fasilitete si: siguri të lartë, shkallë elektrike për këmbësorë, ashensorë për këmbësore dhe automjete,
Ambienti ofron mundësinë për tipologji biznesi si: SPA, palestër, supermarket, klinikë.

Mundësi qiradhënie: 6000 €/muaj ( +4 poste parkimi 400 €/muaj)

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33118
Çmimi: € 1.250.000
Permasa e Prones: 540,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat