Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
29

Pershkrimi

Shitet dyqan ne zonen e Freskut perballe Fizikes Berthamore.
Ambienti disponon nje siperfaqe prej 71 m2 me fasade xhami, 1 tualet dhe kubature e rregullt.
Ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne Tirane per investim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
[email protected]
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24993
Çmimi: € 70.000
Dhoma: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 3.230
Ambienti ndodhet prane Stadiumit Dinamo te “Ish Shushica. Informacion mbi ambjentin: kati 0,10m nga rruga kry [me shume]
I ri ne treg
€ 420.000
Ambienti ndodhet në zonën e Vasil Shantos. Informacion mbi ambjentin: kati 0, buzë rruge, sipërfaqa e ambjenti 180 [me shume]
I ri ne treg
€ 565.950
Ambjenti ndodhet tek Rruga Milto Tutulani prane Liqenit. Informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti: 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Ambienti ndodhet në Komunen e Parisit. Informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjentit: 52.6 m2, fasadë Xh [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat