click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar

€ 350 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
78
I ri ne treg

Pershkrimi

Jepet ambient me qera tek Bulevardi Deshmoret e Kombit tek kullat binjake.
Ambienti eshte i gjithi open pace, i pershtatshem per show room, dyqan, zyre etj.
Ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe nje fasad prej 5 metrash e gjitha prej xhami.
I pozicionuar ne vend shume te mire brenda Kullave Binjake.
Ne cmim nuk perfshijet tatimi mbi burim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 25793
Çmimi: € 350 /muaj
Permasa e Prones: 30,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 410 /muaj
Jepet me qera ambient prane Oxhakut, Shkolla e Bashkuar, brenda ne lagje. Ambienti disponon nje siperfaqe prej 114 [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient ne katin 1 buze rruge tek Pallati me Shigjeta Informacion mbi Ambjentin: kati 1, i investuar. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Jepet me qera ambient ne katin 1 buze rruge tek Bulevardi Gjergj Fishta. Informacion mbi Ambjentin: kati 1, i inves [me shume]
I ri ne treg
€ 3.230
Ambienti ndodhet prane Stadiumit Dinamo te “Ish Shushica. Informacion mbi ambjentin: kati 0,10m nga rruga kry [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat