Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar

€ 820 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
16

Pershkrimi

Ambienti ndodhet në Rrugën e Durrësit pranë Ministrisë së Arsimit.
Disponon një sipërfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet në katin 0.
Ambienti është i investuar me punime cilësore.
Zona është e favorshme për zhvillimin e tipologjive të ndryshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32828
Çmimi: € 820 /month
Permasa e Prones: 110,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Ambienti disponon sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Ambienti ndodhet në zonën e Ali Demit. Disponon sipërfaqe totale prej 37 m2 dhe është me fasadë xhami. Ambienti ndo [me shume]
€ 350 /month
Shitet ambient tregtar në zonën e Vasil Shantos, tek Rruga Njazi Demi. Disponon sipërfaqe totale 40 m2. Objekti ndo [me shume]
I ri ne treg
€ 850 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 2, disponon sipërfaqe totale 170 m2. [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat