Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Unaza e re

€ 68.000
,
Vendos tek te preferuatrat
221

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L.
Disponon sipërfaqe totale 34.27 m2, prej së cilës 32.29 m2 është sipërfaqe e brendshme.
Objekti ndodhet në katin e 0 banim të një pallati të ri në fazë ndërtimi.
Zona është e favorshme për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32543
Çmimi: € 68.000
Permasa e Prones: 34,27 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 130.000
Shitet Ambient Biznesi ne zonen e Babrru prane rruges se arbrit . 🏡 Mundesi ndertimi deri ne 5 kate 📏Sipërfaqja e [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Ambient tregtar tek Ali Demi. Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. Sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar 21 Dhjetori. Kati 2. Pozicion strategjik Sipërfaqe 40 m2. Me hipoteke Për [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat