Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar

€ 175.000
,
Vendos tek te preferuatrat
190

Pershkrimi

 • Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko.
 • Kati 0
 • Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartamenti 56.1 m2 njesi biznesi
 • Salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, ballkoni, parkimi.
 • Kubaturë e rregullt, punime cilësore , sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36615
Çmimi: € 175.000
Permasa e Prones: 123,60 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat