Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga Teodor Keko

€ 400 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
219

Pershkrimi

Jepen me qira ambiente tregtare tek Kompleksi Rezidencial Green City.
Ambientet ndodhen në kati 0, disponojn sipërfaqe totale sipërfaqe totale 60-81.6 m2, sipërfaqe verande 12.8-38.2 m2.
Pozicion i favorshëm gjeografik, punime cilësore, fasadë xhami. Zona ofron mundësi shume të mira investimi.
Çmimi i diskutueshëm!

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32266
Çmimi: € 400 /month
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat