Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar

€ 107.100
,
Vendos tek te preferuatrat
50

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar tek Ali Demi.
Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe totale 53.53 m2.
Pallati është ndërtim i ri dhe cilësor, fasada e jashtme është me sistem kapot me grafiato akrilike, punimi i mureve me dopjo tullë dhe polisterol në mes, dritaret dhe vetratat janë me dopjo xham termik dhe të pajisura me grila.
Zona është e favorshme dhe ofron mundësi investimi për tipologji të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31870
Çmimi: € 107.100
Permasa e Prones: 53,53 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 75.600
Ambienti ndodhet në zonën e Astirit pran Bar 2-Palma. Disponon një sipërfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet në katin 0. Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Ambienti ndodhet në Rrugën e Dibrës pranë Spitalit Amerikan 2 . Disponon një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në k [me shume]
I ri ne treg
€ 1.250.000
Ambienti ndodhet tek ‘Turdiu Center’ në Rrugën e Barrikadave Disponon sipërfaqe totale prej 540 m2, aks [me shume]
I ri ne treg
€ 350.700
Ambienti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, tek ‘Garden Turdiu Residence’. Disponon sipërfaqe totale prej 350.7 m2 [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat