Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Tregu Elektrik

€ 600 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
563

Pershkrimi

Jepet me qera ambient ne zonen e Tregut Elektrik.
Ambienti disponon nje siperfaqe prej 130 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, 1 tualet dhe kubature e rregullt, .
Ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne Tirane.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23285
Çmimi: € 600 /muaj
Permasa e Prones: 130,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 400
Ambient Tregtar me qira, prane rruges se Kosovareve Jepet me qira ambient tregtar buze rruges, kryqezimi i rruges & [me shume]
€ 400
Jepet me qira ambient tregtare buze rruges Fortuzi Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare, Ambienti ka nje si [me shume]
€ 550 /month
Jepet me qira ambient tregtare prane Lulishte 1-Majit ne Vasil Shanto. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat