Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Selite

€ 3.500 /muaj
Vendos tek te preferuatrat
461

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek Rreth Rrotullimi i Selites.
Eshtë i pozicionuar në katin 0 me shkalle me sipërfaqe 740 m2.
Ambienti është i investuar dhe disponon fazade xhami te bollshme.
Eshte i pershtatshem per Bar Restorant, institucione si banka etj, show room.
Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29278
Çmimi: € 3.500 /muaj
Permasa e Prones: 740,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Rezervuar
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]
Dhene me qera
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat