Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
38

Pershkrimi

Ambient tregtar tek Ali Demi.
Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks.
Sipërfaqja totale e ambientit është 520 m2.
Ambienti është i investuar me parket dhe punime cilësore.
Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi i qirasë: 2000 €/muaj

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32223
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 520,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 75.600
Ambienti ndodhet në zonën e Astirit pran Bar 2-Palma. Disponon një sipërfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet në katin 0. Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Ambienti disponon sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Ambienti ndodhet në Rrugën e Dibrës pranë Spitalit Amerikan 2 . Disponon një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në k [me shume]
I ri ne treg
€ 1.250.000
Ambienti ndodhet tek ‘Turdiu Center’ në Rrugën e Barrikadave Disponon sipërfaqe totale prej 540 m2, aks [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat