Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Fier

€ 1.740.000
Vendos tek te preferuatrat
590

Pershkrimi

Shitet ose jepet me qera objekt biznesi ne Fier buze rruge kryesore.
Objekti eshte i ndertuar sipas te gjitha kushteve bashkohore dhe i pershtatshem per cfaredolloj biznesi.
SIperfaqe totale 1044 m2, ndertim 30 x 11.6 m i ndare ne 3 kate.
-Kati nendheshem eshte 3.25 i larte
-Kati i pare eshte 6 m i larte mundesi ndarje ne 2 kate te brendshme
-Kati i dyte eshte 3.8 m i larte .

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25235
Çmimi: € 1.740.000
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 110.000
Shitet ambient tregtar në qender ne Fier. Ambienti disponon sipërfaqe totale 140 m2, prej së cilës 104 m2 është sip [me shume]
I ri ne treg
€ 950.000
Shitet ambient tregtar tek Unaza në Fier, në një pozicion shumë strategjik. Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat