Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Elbasan

€ 684.000
Vendos tek te preferuatrat
177

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar në Elbasan.
Organizimi në dy kate dhe secili prej tyre disponon sipërfaqe prej 180 m2.
Ambienti është i investuar me kondicionim, aspirim dhe ndriçim led. Instalimet elektrike dhe hidraulike janë shumë cilësore.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32202
Çmimi: € 684.000
Permasa e Prones: 360,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat