Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Autostrada Tirane-Durres

€ 700.000
Autostrada Tirane-Durres,
Vendos tek te preferuatrat
691

Pershkrimi

Shitet nje godine 2 kateshe ne autostraden Tirane-Durres.
Siperfqja trualli 2200m2, siperfqe ndertim 812m2

Godina eshte e perbere nga kater dyqane,dy kapanone ne katin e pare dhe ne katin e dyte nga dy ambiente te medha te cilat nuk kane ndarje midis tyre,gjithashtu ne ne nje pjese te truallit te tij ai ka te ndertuar nje pike e cila mund te perdoret si pike karburanti.Godina dhe trualli jane ta pajisura me dokumentacion te rregullte.

 

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Address: Autostrada Tirane-Durres
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18440
Çmimi: € 700.000
Permasa e Prones: 812,00 m2
Property Lot Size: 3 112,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 130.000
Shitet Ambient Biznesi ne zonen e Babrru prane rruges se arbrit . 🏡 Mundesi ndertimi deri ne 5 kate 📏Sipërfaqja e [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat