Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Pazari i Ri

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
816

Pershkrimi

Tek Rr: Vllaznit Huta, 5 min larg Pazarit te Ri shitet ambient 75 m2, ne katin e pare me pamjen nga rruga. Deri tani ambienti ka funksionuar si Bar – kafe,i cili eshte i ndare ne dy ambiente te hapura dhe nje tualet, i mobiluar. Ambienti eshte shume i pershtatshem per bisnese te ndryshme. Avantazhi tjeter eshte qe zona ku ndodhet ambienti eshte nje zonat me te zhvilluara te momentit, 10 min larg qendres dhe e aksesushme me te gjitha rruget te cilat lidhen me pikat kyce te qytetit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19555
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 75,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat