Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga Durresit

€ 3.500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
674

Pershkrimi

Shitet godina e njohur si ish-Ambasada Jugosllave ne Rrugen e Durresit. Kjo godine eshte ndertuar ne vitin 1931. Ndertesa ka qene nje nga vilat me te njohura dhe me te bukura te Tiranes se asaj kohe. Harku i mprehte qe mbulon dritaret perben nje element te rrymes arkitekturore neo-veneciane. Godina ka nje siperfaqe 926.4 m2 + 238.6 verande dhe siperfaqe trualli 928.5 m2. Godina eshte ne faze te paperfunduar rikonstruksioni dhe organizohet nga 3 kate ne hapsire te hapur. Mundeson parkim per disa automjete ne pjesen e pasme te saj si dhe nje godine nje kateshe per depo. Godina eshte e pershtatshme per Banka, Ambasada, Kompani bisnezi serioze.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19464
Çmimi: € 3.500.000
Permasa e Prones: 1 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat