Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Rruga Irfan Tomini

€ 60.000
Rruga Irfan Tomini, ,
Vendos tek te preferuatrat
715

Pershkrimi

Adresa: Rr.”Irfan Tomini”, Tirane-stacioni i fundit i Tiranes se Re.
Pallat ekzistues-Kati I.
Siperfaqja: 60m2
2 Dhoma, 1 Tualet
Shitet ambjent biznesi ne Tirane. Ambjenti ndodhet në katin e pare te nje pallati ekzistues,është i rikonstruktuar. Ka një Sipërfaqje 60m2. Me certifikatë pronësie.,në një zonë të qetë dhe i pershtatshëm per cfarëdolloj biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Rruga Irfan Tomini
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18484
Çmimi: € 60.000
Permasa e Prones: 60,00 m2
Dhoma: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 1.500.000
Shitet ambient tregtare  Autostrada Tirane Durres. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 1685 m2, siperfaqe e ndertimi [me shume]
€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat