click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregar

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
168
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet ambient biznesi tek Rruga Ferit Xhajko.
Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 65 m2, i ndare ne 2 ambiente mundesi blerjeje vetem e njerit.
Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh.
Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone shume e preferuar per investim pasi ndodhet buze rruge kryesore dhe ne nje zone shume te frekuentuar dhe shume te aksesueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27046
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 65,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 148.800
Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Squa [me shume]
I ri ne treg
€ 147.300
Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Squa [me shume]
I ri ne treg
€ 106.300
Shitet apartament 2+1 i pozicionuar në zonën e Ali Demit tek ish markata. Informacion mbi apartamentin: Kati 2  ban [me shume]
I ri ne treg
€ 91.700
Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al. Apartamenti d [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat