Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient, Rruga e Elbasanit

€ 600 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
42

Pershkrimi

 • Ambient zyrash Rruga e Elbasanit.
 • Kati 1 banim
 •  2 dhoma gjumi,  tualeti dhe 2 ballkone, e arreduar si zyre.
 • Sipërfaqe 70 m2.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37914
Çmimi: € 600 /muaj
Permasa e Prones: 70,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.400
Jepet me qera ambient Vasil Shanto Kati 2 Sipërfaqe prej 200 m2, momentalisht apartament banimi. Ambienti eshte i p [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500
Jepet me qera ambient tregtar Rruga Ismail Qemali Bllok. Kati 0 Sipërfaqe prej 200 m2, mundesi organizimi te hapsir [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Unaza e Re Kati 0 teknik Siperfaqe 40m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat